Kontakt

Warsztat gastronomiczny działa w budynku przy ulicy Stróżowskiej 16. Nasi uczestnicy pod czujnym okiem doświadczonej kucharki – instruktorki przygotowują zwykłe codzienne posiłki jak i wykwintne zakąski na spotkania i konferencje, pieką ciasta i ciasteczka. Warsztat wyposażony jest we wszystkie naczynia i urządzenia  niezbędne do przygotowania imprez okolicznościowych. W warsztacie pracuje 8 Pań.

Warsztat pielęgnacji terenów zielonych i utrzymania zieleni ma siedzibę w Zespole Szkół nr 3 tam też mamy wysokiej klasy sprzęt do pielęgnacji zieleni oraz mini traktorek do zamiatania ulic i innych robót porządkowych. Wszystkie prace odbywają się pod  okiem instruktora z doświadczeniem w pielęgnacji zieleni. W warsztacie pracuje 4 Panie i 4 Panów.

Warsztat remontowo – budowlany ma siedzibę w Zespole Szkół nr 3 wyposażony jest we wszystkie narzędzia do robót wykończeniowych, warsztat prowadzi doświadczony instruktor budowlaniec. W warsztacie pracuje 8 Panów.

Osoby zainteresowane cateringiem, sprzątaniem, prowadzeniem ogrodu, robotami budowalnymi oraz wykończeniowymi prosimy o kontakt.

Centrum Integracji Społecznej w Sanoku

 

Ul. Stróżowska 16

 

38-500 Sanok

 

NIP 687-19-56-940

 

REGON 180889413

 

email: biuro@cissanok.pl

               cis@powiat-sanok.pl

 

Tel. 518 922 200